News Feed

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Image attachment

Comment on Facebook

Monika Kl .Jak była Pani w restauracji to dlaczego nie zwróciła Pani uwagi dla obsługi prosto w oczy?Jestem stałym bywalcem I wiem ,że obsługa jest na tyle kulturalna że na czas Pani pobytu zalozyla by maseczke wystarczyło poprosić. Rozumiem obsługę gastronomii w 100%.ciężko jest chodzić w masce cały dzień. Tak nie da się oddychać.Pani przychodzi do restauracji jak wielka Dama siada przy stoliku j zdejmuje maskę i siedzi bez maski i kosztuje specjały A później wylewa żale na fb.troche zrozumienia.

Cala Obsługa bez maseczek. Proszę dbajcie o zdrowie swoich klientów, albo sami to zrobicie albo zrobi to sanepid. Poza tym obsługa sympatyczna, jedzenie smaczne.

Witam serdecznie jestem pracownikiem białostockiej fundacji Naszpikowani. Pomagamy osobom chorym na choroby nowotworowe. W tym momencie prowadzimy zbiórkę na małą Oliwke i Jej rodzinę. Szukamy osób /firm z dobrym serduchem kto nam pomoże wesprzeć chorą Oliwke i jej rodziców u których również zdiagnozowany został nowotwór. Za każdy dar z serca dziękujęmy 💖 Całą rodzinę dotknęła tragedia nowotworu. Więcej informacji o ich tragedii tutaj: www.facebook.com/groups/3493030430758010/permalink/4203423196385393/ Jak by państwo mogli coś przekazać na licytację bylibyśmy wdzięczni

Comment on Facebook

Stoczku, mój Stoczku jakiś ty pyszny. Twoje pielmieni nie mają sobie równych, a sos to mistrzostwo świata. W zeszły weekend braliśmy na wynos gołąbki, sałatkę - wszystko pyszne i świeże. Mam pytanie dotyczące lipca, czy w letnich miesiącach można spożywać posiłki w ogródku czy tylko wewnątrz restauracji ? Kiedyś były stoły w ogródku i pamiętam taki magiczny zmierzch u was- jeże wychodziły z kryjówek a na jabłonce świeciły się lampki ptaszki.

Comment on Facebook

Cudny widok 😍

Comment on Facebook

Pozdrawiam serdecznie 😘

Comment on Facebook

Gwarantujemy najazd w najbliższy weekend 😉

Urszula Walentyn pamiętasz?

My też tęsknimy ❤

Remember the party there Carol Lynne Trafford Nigel James Trafford Monika Starkey Agnieszka Szmit Agata Niemyjska Joanna Pruszyńska Artur Pruszyński Lisa Trafford-Kamesh Waldek Niemyjski Tomasz Szmit A really nice place and time.

Comment on Facebook

Pięknie 😉❄❄❄

Przepieknie🙃

Zasypało wszystko na biało...Image attachment

Comment on Facebook

Kraśnik również zasypany, lubelskie😄😄

Jak pięknie🥰

Fajnie

Pogoda na kulig wsam raz

Kamil Skulimowski

Pięknie jest

Tylko turystów brak ☹️

❤️

View more comments

Comment on Facebook

Cudowna😋

Pięknoty 😍

♥️

Zagadka przy kawce ... co to za owoc ?

Comment on Facebook

Pigwa Gruszkowa, a niektórzy nazywają Pigwowcem 🙂

Load more

Comments are closed.